16 października odbyły się zajęcia grupy rękodzieła. Kilka słuchaczek Chęcińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z wielkim zaangażowaniem wykonywała stroiki, które zostaną złożone na grobach z XVIII i XIX wieku na Cmentarzu Parafialnym w Chęcinach. Zajęcia prowadziły koleżanki: Elżbieta Ciepluch i Krystyna Wójcikowska.
Materiały dostarczyły koleżanki prowadzące, a w kwiaty zaopatrzyła nas Pani Grażyna Sinkiewicz. Zostało wykonane 5 stroików (zużyłyśmy sporą ilość kwiatów). Są wśród nas ludzie, którzy chętnie ofiarowują swoją pomoc lub materiały na szczytny cel. Serdecznie dziękujemy Pani Grażynie.

23 października wykonywałyśmy wianki z wikliny papierowej z jesiennymi motywami. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze.
Elżbieta Ciepluch notatka i zdjęcia.



