W dniu 20.09.23 r. Danusia Wróbel przedstawiła swoją poezję. Spotkanie odbyło się w „Niemczówce”. Dziękujemy Pani dyrektor Monice Majchrzyk za gościnę w tak pięknym miejscu. Notatka o wydarzeniu napisana wierszem przez naszą koleżankę.

13 września 2023 roku odbyło się spotkanie Studentów Chęcińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w ramach „Kulturalnych śród parkowych”. Tematyka spotkania to „Moda lat 50-tych ”.

Wszystko dzięki utalentowanej muzycznie trzypokoleniowej Rodzinie Kasprzyków. Krzysztof New X Kasprzyk z bratem Adamem i rodzinką wprowadził nas w muzyczną atmosferę naszych młodzieńczych lat i nie tylko.

23 sierpnia 2023 roku spotkaliśmy się w holu Hali przy Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach. Byliśmy bardzo ciekawi utworów napisanych przez naszą koleżankę Olę Lech. Od pewnego czasu wiedzieliśmy, że Ola czasem pisze wiersze, ale o ich opublikowaniu wiedziały tylko nieliczne osoby. Okazało się, że nasza cicha, spokojna koleżanka pisze „jak to ona mówi wierszyki” od wielu lat. Jest to jedna z jej pasji, ponieważ kolejną są spacery i wycieczki na łonie przyrody.