Zmierz się z ciśnieniem.

W dniu 4 kwietnia uczestniczyliśmy w wykładzie, który odbył się na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Temat wykładu: „Zmierz się z ciśnieniem – czyli, co warto wiedzieć o nadciśnieniu tętniczym".

Wykład prowadzili studenci III roku dietetyki pod kierunkiem Pani mgr Doroty Mikołajewicz. Wykład był bardzo ciekawy, studenci przygotowani. Oprócz tego skorzystaliśmy z badań. Można było określić skład masy ciała, zawartość tkanki tłuszczowej i tkanki mięśniowej oraz wiek fizyczny organizmu. Wykład był bardzo ciekawy, studenci przygotowani. Dziękujemy Pani mgr Mikołajewicz za zaproszenie. Pani Dyrektor wydziału dziękujemy za miłe przyjęcie nas i możliwość wykonania badań.

Helena Król