Śmiech to najlepsze lekarstwo! Wyjątkowy spektakl w Szpitalu w Czerwonej Górze.
11 czerwca sala konferencyjna naszego szpitala wypełniła się uśmiechem i gromkimi brawami! Dyrektor Youssef Sleiman zaprosił pracowników na wyjątkowe wydarzenie kulturalne. Na naszej scenie wystąpiła utalentowana grupa senioralna Teatru Grodzkiego „Pod basztami” w Chęcinach ze spektaklem „O lekarzach, pielęgniarkach i pacjentach czyli recepta na zdrowie”. Co to był za występ! • Tematyka: Pełna humoru opowieść o codziennym życiu medyków i pacjentów. Przesłanie: Śmiech to najlepsza recepta na zdrowie i doskonały sposób na integrację! Reżyseria i scenariusz: Dorota Anyż. Scenografia: Mamert Tomczyk. Wydarzenie było idealną okazją do wspólnego relaksu. Pokazało też, jak wielki potencjał twórczy drzemie w lokalnych seniorach! Serdecznie dziękujemy: Artystom – za ogromną dawkę wspaniałej energii! Dyrektorowi – za zorganizowanie tego wyjątkowego spotkania!


(teatr)


